Aktualności

Warsztaty fotograficzne 2015 – nowe otwarcie!

Warsztaty fotograficzne 2015 – nowe otwarcie!

23 listopada 2014

Komentarze 0

Świętujemy pierwsze urodziny warsztatów fotograficznych Bieszczady Dniem i Nocą. To dobry moment na zmiany. Oczywiście na lepsze :-). Wsłuchując się uważnie w postulaty uczestników naszych plenerów fotograficznych, postanowiliśmy w nadchodzącym roku (już po roku , a nie po stu latach :-)) dokonać kilku korekt. Najważniejszą z nich jest wydłużenie zajęć o jeden dzień. Pozwoli to na dokładniejsze zapoznanie się z teorią, zwiększy szansę na zrobienie pięknych zdjęć oraz obserwacji astronomicznych rozgwieżdżonego nieba i da nam więcej czasu na omawianie powstałych w czasie pleneru prac oraz obróbkę nocnych fotografii. Scenerię zajęć z fotografii krajobrazowej urozmaicimy pejzażami połonin i bieszczadzkich wodospadów. Zdecydowaliśmy się też poszerzyć nasze warsztaty o kurs fotografowania architektury, także nocą. Umożliwimy Państwu nie tylko obserwacje przez teleskop, ale także zrobienie zdjęć Księżyca, gwiazdozbiorów, Drogi Mlecznej czy planet oraz obiektów tak zwanego glębokego nieba, na przykład mgławic. Będzie też czas na odpoczynek i regenerację sił, co nie jest bez znaczenia dla gości, którzy przyjeżdżają w Bieszczady z odległych zakątków Polski.

Zapraszamy na plenery zimą, wiosną i jesienią:

 „BIESZCZADY BIAŁE”:   12-15 lutego 2015

„BIESZCZADY ZIELONE”:   14-17 maja 2015

„BIESZCZADY KOLOROWE”:   8-11 października 2015

Z okazji naszych  urodzin,  osoba, która  zapisze się jako pierwsza i weźmie udział w zimowych warsztatach, otrzyma w prezencie album „Bieszczady” autorstwa Agnieszki i Włodka Bilińskich.Bieszczady album

Czekamy na Was w Dolistowiu!

Agnieszka, Edyta, Pavol i Włodek

A jeśli się jeszcze wahacie, czy warto do nas przyjechać, zajrzyjcie pod ten link: http://www.czar-gor.pl/2014/09/28/na-szlaku/karpaty/beskidy/beskidy-wschodnie/bieszczady/warsztaty-fotograficzne-i-astronomiczne-bieszczady-dniem-i-noca/ Znajdziecie tam rezenzję wrześniowych warsztatów napisaną przez  uczestnika. Bardzo miła niespodzianka dla nas, dziękujemy Jarku :-)

Cerkiew w Żłobku nocą, fot. Agnieszka i Włodek Bilińscy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *